Merhamet Hangi Gün, Saat Kaçta, Kanalda ve Oyuncuları

Yazar: Admin Tarih: Çarşamba, Ocak 08, 2014 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Merhamet Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor, Oyuncu Kadrosu Kimler, Hangi Günler Yayınlanıyor, Saat Kaçta Başlıyor, Merhamet Dizisinin Bölüm Özeti.

Merhamet, küçük bir Ege kasabasından çıkan ve yoksul bir kız çocuğu olan Narin’in, azim ve inatla, büyük şehirde tutunma hikayesidir. Narin, şiddet gördüğü ailesinin ve tek başına geldiği büyük şehrin darbelerine göğüs gerebilmiş ve başarılı bir avukat olmuştur. Narin’in yolu, 18 yaşında İstanbul’a okumaya geldiğinde, anne ve babasını kaybetmiş bir burjuva kızı olan Deniz’le kesiştirir ve bu iki kız o günden sonra birbirine kenetlenirler.

Her şey yolunda giderken, Deniz’in şımarık küçük kardeşi Irmak, İsviçre’de sürdürdüğü rahat ve lüks hayatından İstanbul’a kesin dönüş yapar. Irmak, Narin’e kaptırdığı ablasını geri almaya kararlıdır. Irmak’ın gelişi, Narin ve Deniz’in hayatını zorlaştırmakla kalmaz, Narin’in geçmişinden gölgeler de getirir. Narin’in hiç unutamadığı çocukluk aşkı Fırat, Irmak’ın sevgilisidir. Narin için tam her şey yoluna girmişken, hayatının allak bullak olması demektir bu. "Hayat bu sefer artık bu kez merhamet et bana".

Merhamet dizisi oyuncu kadrosu:
Narin (Özgü Namal), Fırat (İbrahim Çelikkol), Sermet Karayel (Mustafa Üstündağ), Deniz (Burçin Terzioğlu), Irmak (Yasemin Allen), Küçük Narin (Ceren Balıkçı), Kara Hatice (Ayşegül Cengiz Akman), Moskof Recep (Turgut Tunçalp)

Merhamet dizisi Kanal D kanalında Çarşamba günü Saat 22:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder