Karadayı Hangi Gün, Saat Kaçta, Kanalda ve Oyuncuları

Yazar: Admin Tarih: Pazar, Ocak 26, 2014 Kategori: Yorum: Yorum Yap

Karadayı Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor, Oyuncu Kadrosu Kimler, Hangi Günler Yayınlanıyor, Saat Kaçta Başlıyor, Karadayı Dizisinin Bölüm Özeti.

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi.1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti. İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı. Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından. Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.

Karadayı dizisi oyuncu kadrosu:
Mahir Kara (Kenan İmirzalıoğlu), Feride Şadoğlu (Bergüzar Korel), Nazif Kara (Çetin Tekindor), Turgut Akın (Yurdaer Okur), Necdet Güney (Erkan Avcı), Yasin Ulutaş (Rıza Kocaoğlu), İlknur Tiryaki (Elif Sönmez), Safiye Kara (Şebnem Dilligil), Songül Kara (Leyla Lydia Tuğutlu), Orhan Kara (Ulaş Tuna Astepe), Küçük Torun Nazif Tiryaki (Ataberk Mutlu), Bülent Tiryaki (Deniz Şen Hamzaoğlu), Ayten Alev (Melike İpek Yalova), Nurten Alev (Asu Ezgi Taşkıranoğlu), Dalyan Rıza (Atsız Karaduman), Avukat Erdal Engin (Cenan Çamyurdu), Serra Aşık (Aslı Orcan), Gazete Patronu Çetin Hünkaroğlu (Civan Canova), Çetin Beyin Oğlu Sinan Koca (Nihat Altınkaya), Bahar (İlkin Tüfekçi), Mehmet Saim Şadoğlu (Erhan Yazıcıoğlu), Kerime Şadoğlu (Lila Gürmen), Melih Şadoğlu (Olgun Toker), Osman Güney (Emir Çubukçu), Yılan Berdan (Mehmet Bozdoğan), Gardiyan Serdar (Melih Çardak), Azmi (Çağdaş Tekelioğlu), İsmet (Ozan Ağaç), Mahperi Altun (Kübra Balcan), Kader / Nihan Altun (Yıldız Kültür), İbrahim (İbo) Durak (Diren Polatoğulları), Başsavcı Süleyman Yılmaz (Oktay Gülbay).

Karadayı dizisi Atv kanalında Pazartesi günü Saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder